Nakts autofotoorientēšanās 2.decembrī Cēsīs

Vai proti orientēties tumsā, kad ēnas liekas spocīgas, vientuļie koku stāvi aizdomīgi un spīdošs acu pāris krūmos šķiet pieder briesmonim?! Nost ar aizspriedumiem!

Piedalies 2.decembra nakts autofotoorientēšanās braucienā "Cēsis 2023" un izmēģini orientēšanos tumsā! Tas ir jautri, neierasti un interesanti - tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību meklēt un fotografēt dažādas sarežģītības kontrolpunktus. Papildpunktu iegūšanai būs javeic arī dažādi uzdevumi. Savukārt Cēsīs kontrolpunkti būs jāatrod tikai pēc mūsu norādēm.

Tumsa ir mūsu draugs, tādēļ braucienu varēs sākt līdz ar "tumsiņu" jebkurā vietā brauciena reģionā laika posmā no 16:30 līdz 18:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Visi brauciena materiāli tiks nosūtīti komandām uz WhatsApp starta brīdī.

Lai piedalītos braucienā, būs nepieciešams jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, fotoaparāts un/vai viedierīce (ar iespēju nosūtīt un saņemt WhatApp ziņas), ērti apavi, atstarojošā veste fotogrāfam un ļoti labs lukturis objektu izgaismošanai.

Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Lai nebūtu "jābaidās" divatā, aicini līdzi savus draugus, ģimeni un četrkājainos mīluļus! Kopā ir jautrāk!

Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība.

Reģistrē savu komandu šeit

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


𝟰𝟴𝟬𝟬 𝗸𝗶𝗹𝗼𝗺𝗲𝘁𝗿𝘂 𝗮𝗽𝗸ā𝗿𝘁 𝗦𝗮𝗹𝗱𝘂𝗺

7.oktobra vēls vakars pieskandināja Saldus pusi ar nezinko un nezinkur meklējošu cilvēku balsīm, motoru rūkoņu un daudz fotoaparātu zibšņiem. Te notika nakts autofotoorientēšanās "Saldus" sacensības, kurās piedalījās 34 komandas no visas Latvijas.

Tā kā šoreiz piedalījās daudz jaunu dalībnieku, daudzi nepievērsa uzmanību sīkumiem, kas ir svarīgi - foto uzņemšanas rakursam (tam, no kuras puses objekts uzņemts). Rezultātā vairāki KP netika ieskaitīti.

Pareizā atbilde uz "Mazo Saldus sauli" - no 1993. gada pirms lielās "Saldus saules" sāka notikt "Mazā Saldus saule" — vietējo grupu festivāls. (avots: vikipēdija).

Šajā braucienā interesanta cīņa izvērtās par pirmajām trim vietām. Komandas "Štepselētāju atgriešanās" (Titurga), "Nepabeigts rosols" (Saldus) un "TRL Kebab delivery" (Rīga) savāca visus iespējamos kontrolpunktus, kā arī izpildīja visus papilduzdevumus. Līdz ar to uzvarētāji tiktu noteikti pēc savākto pieturu skaita.

Tomēr komanda "TRL Kebab delivery" (ar 16 pieturām) nofotografējās pie nepareizā "Mazās Saldus saules" kilometra stabiņa un noslīdēja uz trešo vietu, ļaujot komandai "Nepabeigts rosols" (ar 13 pieturām) iegūt otro vietu.

Savukārt pieredzes bagātai komandai "Štepselētāju atgriešanās" (ar 18 pieturām) pēc ilgiem laikiem izdevās izcīnīt uzvaru un kāpt uz visaugstākā goda pjedestāla. Viņiem pirmā vieta! Apsveicam uzvarētājus!

Brauciens.lv piešķir uzvarētājiem dāvanu kartes attiecīgi 35, 25, un 20 eiro vērtībā!

Visu komandu rezultāti publicēti šeit »» Turpat apskatāmi visu komandu veiktie maršruti, arī saites uz neieskaitītajām fotogrāfijām ar paskaidrojumiem un bilžu izlasi.

⚠️ Aicinām Saldus posma dalībniekus uzrakstīt atsauksmi par šo braucienu: https://www.facebook.com/lielaislukturis/reviews 👍

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts posms notiks Cēsu pusē 2.decembrī. Reģistrācija jau atvērta. Visu sacensību kalendāru skatieties www.brauciens.lv KALENDĀRS sadaļā.
Tiekamies!

_____________
* - 4800 – tik kilometrus veica dalībnieki sacensību laikā.
** - pateicamies Saldus TIKS centrs par informatīvo atbalstu.
#teirizklaide #naktsbrauciens #saldus

7.oktobrī - Saldus nakts autofotoorientēšanās

Nakts autofotoorientēšanās braucienu sezona vēl nav galā - 7.oktobrī tiekamies Saldus apkārtnē, lai mestos trakajā nakts piedzīvojumā!

Četru stundu laikā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē dažādi kontrolpunkti, kuri ne visi būs viegli ieraugāmi nakts melnumā. Iespējams, kāds būs jādodas meklēt arī kājām. Vai zināji, ka tumsā viss šķiet spocīgs un jocīgs?!

Savukārt, lai atrastu kontrolpunktus pašā Saldū, būs jāatrisina kāds pilsētas mežģis.

Braucienā būs nepieciešams savākt maksimāli daudz punktu vērtības un nobraukt īsāko maršrutu. Tādēļ svarīgi ir katrai komandai izstrādāt savu punktu krāšanas stratēģiju.

Startēt varēs no jebkuras brīvi izvēlētas vietas brauciena reģionā laika posmā no 19:30-21:00 jebkurā sev ērtākā laikā. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis (ar iespēju nosūtīt un saņemt WhatsApp ziņas), reģiona ceļu karte, labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ilgi nedomā, jo samazinātā komandas dalības maksa 29€ ir spēkā tikai pirmajām 30 komandām!

Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība.

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

 

Madonas posma rezultāti aprēķināti

26.augustā, vēlā vakarā startēja nakts autofotoorientēšanas brauciens "Madona 2023". Tajā piedalījās 32 komandas no visas Latvijas. 

Pilnīgi visus kontrolpunktus nepaņēma neviena no komandām. Arī slēptais KP - info plāksnīte ar "001" Sāvienas pilskalna stāvlaukumā, netika "iekarots". 

Savukārt papilduzdevumu, kurā bija jānoskaidro gadskaitlis "21", izpildīja vien dažas komandas. Ne visas komandas veica arī uzdevumu ar autobusu pieturām, līdz ar to netiekot pie daudziem ieskaites punktiem.

Šajā braucienā lielākais klupšanas akmens bija KP pie vides objekta - koka laivas Ļaudonā. Uzraksti "LIOGRADE" bija atšķirīgi. Īstais - pasvītrotais atradās laivas aizmugurē.

Visu komandu rezultāti ir aprēķināti un apskatāmi https://brauciens.lv/rezultati
Turpat ir saite uz neieskaitītajām bildēm ar paskaidrojumiem, izlasi ar dažādām bildēm un katras komandas veiktie maršruti (tām komandām, kas bildes uzņēma un nodeva pareizi).

Apsveicam uzvarētājus!


Vasaras izskaņā nakts brauciens Madonā

Tradicionāli Latvijas ziemas galvaspilsētā Madonā tiek atklāta nakts #autofotoorientēšanās jaunā sezona, taču šoreiz 26.augustā atzīmēsim vasaras noslēgumu.

Līdz ar tumsas iestāšanos dosimies kontrolpunktu medībās Madonā un tās apkārtnē. Tā kā novada teritorija ir ļoti liela, šoreiz orientēšanās notiks tikai daļā no tā (skatiet brauciena reģionu).

Brauciena laikā jūsu palīgi kontrolpunktu meklēšanā un fotografēšanā būs tikai lukturīši un auto gaismas. Tādēļ jau laicīgi sagatavojiet labu lukturi objektu izgaismošanai. Jā, un naktī viss šķiet nedaudz savāds un spocīgs. Vai esat tam gatavi?

Startēt varēs no jebkuras brīvi izvēlētas vietas brauciena reģionā laika posmā no 21:00-23:00 jebkurā sev ērtākā laikā. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Ļoti iespējams, ka tiks noteikta konkrēta materiālu saņemšanas un starta vieta brauciena reģionā. Par to tiks paziņots laicīgi.

Viss, kas nepieciešams braucienam: vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29,00€ no komandas. Vēlāk - 34,00€ no komandas.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


 Tukuma nakts autofotoorientēšanās rezultāti

3.jūnija nakts #autofotoorientēšanās braucienā piedalījās 34 komandas. Lielākā daļa no tām pārstāvēja Tukuma pilsētu un tuvāko apkārtni.

Tomēr šoreiz šis fakts nepalīdzēja komandām stāties uz goda pjedestāla. Uzvarētāju laurus plūca pieredzes bagātās komandas no Rīgas un Titurgas.

Tā kā divām komandām šoreiz izdevās izpildīt maksimumu un iegūt vienādu punktu skaitu, viņu vietu sadalījums uz goda pjedestāla tika noteikts pēc nobraukto kilometru skaita. Veiksme šoreiz bija komandas "Kečups tomātu mērcē" (Rīga) pusē. Viņiem tiek pirmā vietā. Nedaudz garāks maršruts bija komandai "Štepselētāju atgriešanās" no Titurgas. Un līdz ar to viņi ierindojas otrajā vietā. Savukārt tikai divi nepaņemtie kontrolpunkti novirzīja komandu "Flexberti" (Rīga) uz trešo vietu. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājkomandas tiek pie dāvanu kartēm attiecīgi 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv.

www.brauciens.lv sadaļā REZULTĀTI apskatāmi visu komandu rezultāti, neieskaitītās bildes, kā arī bilžu izlase. 

P.S. Ja komanda atradusi gan A, gan B kontrolpunktus, tad viens no šiem punktiem komandas veiktajā maršrutā izskatās kā neapmeklēts, bet otrs ir ar vērtību 450. Tā nav kļūda.


3.jūnijā nakts #autofotoorientēšanās Tukumā

Vai zināji, ka uz Tukumu var braukt ne tikai pēc smukuma?

3.jūnijā Tukumā un apkārtnē norisināsies nakts #autofotoorientēšanās brauciens, kura laikā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāatrod dažādas sarežģītības kontrolpunkti, kas tumsā izskatās savādāk, jocīgāk un spocīgāk.

Tā kā tas ir nakts brauciens, piedzīvojums sāksies līdz ar tumsas iestāšanos. Pavisam komandām tiks dotas 4 stundas laika. Lai uzvarētu, būs nepieciešams savākt maksimāli daudz punktu vērtības un nobraukt īsāko maršrutu. Tādēļ ātrums šeit nebūs noteicošais. Svarīgi katrai komandai būs izstrādāt savu punktu krāšanas stratēģiju.

Brīvais starts no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 22:30 - 24:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā. Brauciena materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī.

Lai piedalītos nepieciešams: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 34€ no komandas. Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Jelgavas #autofotoorientēšanās nakts brauciens noslēdzies

15.aprīļa vakarā Jelgavas pilsētā un tās apkārtnē varēja redzēt daudz jocīgu cilvēku, kas nezin kur meklēja nezin ko un pie tā nez kādēļ vēl fotografējās. Tie bija nakts #autofotoorientēšanās brauciena "Jelgava 2023" dalībnieki, kopā 47 komandas no visas Latvijas. Visas 4 stundas "izturēja" un finišu sasniedza 46.

Spriežot pēc dalībnieku iesūtītajām atsauksmēm, lielākā aizķeršanās bija kontrolpunktu meklēšana pašā Jelgavas pilsētā, jo izsniegtajā shēmā nebija atzīmētas visas ielas. Līdz ar to pašiem bija jāpiedomā un "jāskaita" pareizie krustojumi, lai atrastu īsto vietu. Iespējams, vietējām komandām šis uzdevums bija vieglāk atrisināms.

Paldies visām komandām, kas aizpildīja aptauju. Mēs ieklausamies jūsu viedoklī, lai padarītu braucienus vēl interesantākus. Jūs vaicājāt, kāpēc nesākam braucienus ātrāk? Šie ir nakts braucieni, kas vienmēr sākas tikai līdz ar tumsas iestāšanos.

Brauciena maršruts bija sastādīts tā, ka pilnīgi visus kontrolpunktus 4 stundās atrast nevarēja. Līdz ar to komandām bija jāizstrādā sava stratēģija, lai savāktu maksimāli iespējamo punktu skaitu un nobrauktu īsāko maršrutu.

Vislabāk ar šo uzdevumu tika galā komanda "Русский корабль, иди нах*й" no Jelgavas, kura ar 4893 punktiem ierindojas pirmajā vietāOtrajā vietā ar 4383 punktiem paliek komanda "TRL Kebab delivery" no Rīgas. Savukārt komandai "Pipari" no Rīgas tiek piešķirti 4148 punkti. Viņiem trešā vieta. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem attiecīgi tiek piešķirtas dāvanu kartes 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv.

www.brauciens.lv REZULTĀTI sadaļā publicēti visu komandu brauciena rezultāti, veiktie maršruti, neieskaitītās bildes un interesantākās bildes.

Jau atvērta komandu reģistrācija uz nākamo posmu - Tukums, 3.jūnijs – pirmajām 30 komandām dalības maksa tikai 29€.


15.aprīlī - pavasara nakts #autofotoorientēšanās Jelgavā

Nezini, ko darīt vēlā sestdienas vakarā? Ir varianti!

Kādā jaukā 15.aprīļa sestdienā, kad ārā iestājas pilnīga tumsa, tiek dots starts aizraujošam nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumam, kurā tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību ir jāmeklē dažādas sarežģītības kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Pašā Jelgavā kontrolpunkti būs jāatrod pēc īpašām norādēm, izpildot kādu āķīgu uzdevumu.

Šajā braucienā svarīgi būs izstrādāt savas komandas punktu vākšanas secību un stratēģiju, jo uzvarētājs tiks noteikts pēc savākto punktu summas un īsākā nobrauktā maršruta.

Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 21:00 - 22:30. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā. Sacensību materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29€. Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība.

Reģistrē savu komandu šeit >>

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Lubāna ezera nakts brauciena rezultāti

4.februārī tika atklāta jaunā nakts #autofotoorientēšanās braucienu sezona.

Ar pārsteidzoši lielu sniega daudzumu sagaidīja dalībniekus Lubāna ezers un tā apkārtne. Pavisam šajā braucienā piedalījās 36 komandas, diezgan kuplā skaitā pārstāvot Madonas un Varakļānu novadus.

Tā kā braucienu komandas varēja uzsākt no jebkuras vietas Lubāna ezera apkārtnē, katra komanda izvēlējās savu maršruta veikšanas stratēģiju. Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām.

Dažas komandas nevarēja atrast kontrolpunktu Teirumnieku purva takā. Tas atradās tālākajā stāvlaukumā no ceļa (plāksnīte ar bultu). Savukārt slēptais kontrolpunkts - LVM atpūtas vieta, komandu veikto maršrutu kartē ir atzīmēts ar numuru 89.

Iespējams, tieši vietējo ceļu pārzināšana arī palīdzēja komandai "Copmaņi" no Lubānas ar iegūtajiem 4758 punktiem plūkt uzvaras laurus šajā braucienā, aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu "Pipari" no Rīgas (ar 4422 nopelnītajiem punktiem). Savukārt trešajā vietā ar 4368 punktiem ierindojās vēl viena lubāniešu komanda - "Pikniks". Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes no brauciens.lv attiecīgi 35, 25 un 20€ vērtībā, kā arī piemiņas balvas. Par dāvanu saņemšanu vienosimies ar katru komandu personīgi.

www.brauciens.lv REZULTĀTI sadaļā publicēti visu komandu rezultāti, veiktie maršruti, kā arī neieskaitītās bildes ar paskaidrojumiem.

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts brauciens notiks 15.aprīlī Jelgavas pusē. Reģistrācija uz šo braucienu jau darbojas. Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29€.

Uz tikšanos!


4.februārī brauciens apkārt Lubāna ezeram

Atzīmē savā plānotājā 4.februāri, kad ar braucienu "Apkārt Lubāna ezeram" tiks atklāta 2023.gada nakts #autofotoorientēšanās jaunā sezona!

Komandām tiks dotas 4 stundas laika, lai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību atrastu un nofotografētu visneiedomajamākās vietās paslēptos kontrolpunktus. Maršruts vedīs apkārt Latvijas lielākajam ezeram - Lubānam.

Šajā piedzīvojumā ikviens varēs pārbaudīt savas komandas stratēģiskās un orientēšanās spējas, jo kontrolpunktu meklēšanas secība nebūs noteikta. Katrai komandai būs jāizstrādā sava punktu vākšanas secība un stratēģija.

Ikviens dalībnieks noteikti saņems arī pozitīva adrenalīna devu visai nākamajai nedēļai.

Tā kā tumsa ir mūsu draugs, startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 17:30 - 19:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā. Sacensību materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29€. Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Jēkabpils brauciena rezultāti 

Sestdien, 3.decembrī 31 komanda no visas Latvijas tikās Jēkabpilī, lai dotos nakts #autofotoorientēšanās piedzīvojumos. Pēc ilgāka laika komandu starts notika klātienē un komandas varēja skatīt "dzīvajā" gan mūs - organizatorus, gan arī pārējos brauciena dalībniekus.

Četras tumsas stundas, meklējot kontrolpunktus sniegotajos Jēkabpils puses ceļos, paskrēja nemanot. Daži kontrolpunkti paši "iznira" no tumsas, atlika tikai tos nofotografēt. Savukārt daži naktī izskatījās citādāk kā pa dienu uzņemtajās fotogrāfijās un maldināja dalībniekus. Slēpto punktu, kas maršrutu kartē ir atzīmēts ar numuru 90, aprēķināja un atrada tikai 3 komandas.

Pilnīgi visus kontrolpunktus kontrollaikā savākt neizdevās nevienai no komandām. Labāko rezultātu ar 5185 punktiem sasniedza komanda "Štepselētāju atgriešanās", kas šogad beidzot ir ieguvusi 1.vietu. Otrajā vietā ar 4883 punktiem ierindojas komanda "Rakari". Savukārt komanda "Pa mierīgo" iegūst 3.vietu. Viņiem 4716 punkti. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes attiecīgi 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv, kā arī piemiņas balvas. Par balvu saņemšanu sazināsiemies ar katru komandu personīgi.

Visu komandu rezultātus skatiet www.brauciens.lv sadaļā REZULTĀTI. Turpat atradīsiet neieskaitītās bildes ar paskaidrojumiem un katras komandas veiktos maršrutus.

Paldies visiem par piedalīšanos! 

Priecīgus svētkus!


3.decembrī Jēkabpils nakts autofotoorientēšanās

3.decembrī līdz ar tumsas iestāšanos sāksies lielais 4 stundu nakts autofotoorientēšanās piedzīvojums Jēkabpils pusē. Naktī viss šķiet savādāks un dīvaināks, kontrolpunkti bieži vien ir meža plāksnītes, grafiti, akmeņi, koki, jo galvenais šajā braucienā ir kontrolpunktu meklēšana tumsā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību.

Savukārt Jēkabpils pilsētas ielās kontrolpunkti būs jāmeklē ar "pilsētas mežģa" palīdzību. Un ticiet mums - tas nemaz nav tik viegli!

 Brauciena materiālu saņemšana un individuālie brauciena sākuma laiki no 16:30 līdz 18:30 - DUS "VIRŠI KRUSTPILS" . Šajā laika posmā varēs ierasties jebkurā sev ērtākā laikā. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā. 

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Reģistrē savu komandu šeit >> >>

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Noslēdzies Bauskas nakts #autofotoorientēšanās brauciens

Sestdien, 8.oktobrī līdz ar tumsas iestāšanos 32 auto komandas no visas Latvijas devās nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumā, ar lukturīšiem meklējot pa dienu nofotografētos kontrolpunktus Bauskā un tās apkārtnē. Daži kontrolpunkti bija izvietoti arī Lietuvas pusē. Finišu sasniedza 31 komanda.

Jāatzīst, ka šoreiz dažām baušķenieku komandām gan veicās, gan arī neveicās. Tā bija komandas, kuras bez īpašas rēķināšanas aizbrauca un “paņēma” vērtīgo slēpto, rēķināmo punktu Saulaines parkā (Kaucmindes muižā), jo zināja tā atrašanās vietu. Savukārt, citas komandas velti iztērēja savu laiku, “paņemot” kontrolpunktu uz tilta pār Mūsu pie Mūsas trases. Tajā vietā orientēšanās kartē nebija atzīmēts punkts, bilde fotolapā bija vienkārši lieka. Tādēļ šoreiz šīm komandām paveicās, jo noteikumos netika definēti bankrota jeb liekie punkti, kas samazinātu iegūto punktu skaitu.

Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. Izšķirošā bija komandu izstrādātā stratēģija un pieredze mūsu organizētajos braucienos. Priecē fakts, ka visas iesūtītās fotogrāfijas visām komandām arī tika ieskaitītas (izņemot dažas Mūsas tilta bildes).

Pirmo vietu šajā braucienā iegūst komanda “NNN. Nosaukumam nav nozīmes” no Mārupes novada, kas startēja kā profesionāļi ar samazinātu kontrollaiku – 3 stundas 45 minūtes. Otrajā vietā – Rīgu pārstāvošā komanda “TRL kebab delivery”. Savukārt trešajā vietā ierindojas Titurgas komanda “Štepselētāju atgriešanās”.
Apsveicam uzvarētājus! Uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes no brauciens.lv attiecīgi 35, 25 un 20 EUR apmērā, kā arī piemiņas balvas. Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Visu komandu rezultāti ir apskatāmi šeit »»

Paldies visiem par piedalīšanos!

Šī gada noslēdzošais nakts autofotoorientēšanās brauciens notiks 3.decembrī Jēkabpilī.

Reģistrācija uz šo braucienu ir atvērta šeit »» Pirmajām 30 komandām spēkā ir samazinātā dalības maksa 29€ no komandas. Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Ja jums iepatikās mūsu organizētais brauciens un drīzumā gribas vēl, tad šogad vēl ir iespējams piedalīties arī četru stundu [dienas] mazajā #autofotoorientēšanās braucienā "Talsi" , kas notiks pēc divām nedēļām 22.oktobrī, kā arī 26.novembrī notiks lielais 6,5 stundu #autofotoorientēšanās brauciens "Valga-Dienvidigaunija" (reģistrācija šeit).


Nakts autofotoorientēšanās "Bauska-Lietuva" - 8.oktobrī

Vēlā rudens vakarā, kad iestājas tumsa, īstenie piedzīvojumu meklētāji neiet gulēt, bet gan dodas pretī nezināmajam, lai 4 stundās tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību atrastu tumsā "paslēpušos" kontrolpunktus un pie tiem nofotografētos, kā arī veiktu dažādus uzdevumus papildpunktu iegūšanai.

Lai uzdevums būtu sarežģītāks, meklējamo kontrolpunktu fotogrāfijas ir uzņemtas dienas gaismā. Pamēģini nu atpazīt tos nakts melnumā! Kā zināms, naktī viss liekas jocīgāks un spocīgāks.

Sacensību materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 19:30 - 21:30. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, reģiona ceļu karte, lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 60.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Ventspils posms noslēdzies

Neskatoties uz to, ka 2.jūlijā Latvijā norisinājās milzum daudz pasākumu un koncertu, 15 auto komandas no visas Latvijas izvēlējās sestdienas vakaru pavadīt, piedaloties nakts autofotoorientēšanās braucienā Ventspils apkārtnē.

Kontrolpunkti bija izvietoti visai plašā reģionā, pavisam kopā tie bija 40. Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. Slēpto KP (maršrutu kartē Nr.16) neatrada neviena no komandām. Spriežot pēc atsauksmēm, grūtības sagādāja atrast 145 punktu vērto KP pie Zlēkām (maršrutu kartē apzīmēts ar Nr.28 - astotnieks ar punktiem). Tas atradās autostāvlaukumā uz asfalta. 

Savukārt dažas komandas neuzmanības dēļ nofotografējās pie nepareizā km stabiņa. Īstais bija KP Nr.14.

Uzvarētāju pjedestāls šajā braucienā ir šāds: 1.vieta - komandai "Bad Moms", 2.vieta - komandai "Komanda Nr.21", savukārt 3.vieta - komandai "Štepselētāju atgriešanās". Apsveicam uzvarētājus! 

Komandas tiek pie dāvanu kartēm attiecīgi 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv, kā arī piemiņas balvas no Ventspils novada uzņēmējiem. Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru komandu personīgi.

Paldies visām komandām par piedalīšanos! 

Brauciena rezultāti publicēti www.brauciens.lv lapas sadaļā REZULTĀTI. Turpat atradīsiet katras komandas veiktos maršrutus, kā arī neieskaitītās fotogrāfijas ar paskaidrojumiem. 


2.jūlijā - vasaras nakts autofotoorientēšanās Ventspils apkārtnē

Sestdien, 2.jūlijā, ikviens tiek aicināts izmēģināt kaut ko pavisam neierastu - autofotoorientēšanos tumsā ar parastu ceļu karti un lukturīti kabatā.

Nakts melnumā, kad viss šķiet jocīgāks un spocīgāks, tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāatrod dažādas sarežģītības kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Papildpunktu iegūšanai būs jāatrisina Ventspils pilsētas "mežģis", kā arī jāpilda dažādi citi uzdevumi. Tam visam tiks atvēlētas 4 stundas laika.

Materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 22:45 - 00:15. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Brauciena reģions apskatāms šeit »»

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Ventspils un apkārtne vai Ziemeļkurzeme (jo izsniegtā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Gulbenes radošā uzdevuma uzvarētājs noskaidrots

Pēc Facebook balsojuma rezultātiem Gulbenes nakts autofotoorientēšanās brauciena radošā uzdevuma konkursā ar 138 "Like" uzvarēja "Uno Dos Tres" komandas fotogrāfija. Komanda saņem iespēju piedalīties nākamajā nakts braucienā par simbolisku dalības maksu 5EUR. Apsveicam!


 

Nakts piedzīvojums Gulbenes pusē

"Braucām, atradām un uzvarējām!" - tāds varētu būt Gulbenes nakts brauciena uzvarētājkomandu moto. Klāt vēl jāpieliek ilggadējā nakts un dienas braucienu pieredze, stipra komanda un veiksme. Šī lieliskā "kombinācija" ļāva komandām "Juniori", Štepselētāju atgriešanās" un "Putekļu rijēji" izvirzīties priekšgalā, iegūstot attiecīgi pirmo, otro un trešo vietu. Un konkurence šoreiz bija pietiekami liela - startēja 38 komandas no dažādām Latvijas malām. 

Aicinām pārējās komandas pieņemt izaicinājumu: pārspēt Juniorus un Štepselētājus nākamajos braucienos! Šīs abas komandas ir pamatīgi "nostiprinājušās" uz goda pjedestāla, regulāri gūstot lielākas un mazākas uzvaras nakts autofotoorientēšanās braucienos.

Un nu par pašu braucienu. Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. Dažām komandām izdevās aprēķināt un atrast slēpto rēķināmo punktu (koka soliņu), kas maršrutu kartē ir atzīmēts ar numuru 81. Citas komandas meklēja un nevarēja atrast KP - lielu koka krēslu, Vecstāmerienā pils autostāvlaukumā.

Mums par lielu nožēlu bija komandas, kuras neuzmanīgi izlasījušas uzdevumu lapu. Rezultātā viss komandas darbs bija "vējā", jo daudzi punkti netika ieskaitīti (bildēs nebija redzams fotomodelis, fotografētas liekas ceļazīmes). Arī 200 punktu vērto radošo uzdevumu daudzas komandas netika izpildījušas.

Bet vislielākā nožēla ir par komandām, kuras "paņēma" bankrota punktus - Velēnas un Galgauskas baznīcas. Vai tad kartē tajās vietās bija atzīmēts kontrolpunkts?

Tomēr neskatoties uz visu, mēs ceram, ka šis brauciens jums sniedza pozitīva adrenalīna devu un nakts bija piedzīvojumiem un jautrības pilna.

Brauciena "Gulbene" rezultāti publicēti www.brauciens.lv lapas sadaļā REZULTĀTI. Turpat atradīsiet katras komandas veiktos maršrutus, kā arī neieskaitītās fotogrāfijas ar paskaidrojumiem.

Brauciena uzvarētāji saņem dāvanu kartes 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv, kā arī piemiņas balvas no Gulbenes novada. 

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts brauciens norisināsies 2.jūlijā Ventspilī. Reģistrācija jau atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29 eiro. Tiekamies!


28.maijā nakts autofotoorientēšanās "Gulbene 2022"

Vai esi kādreiz meklējis "nezin ko" pilnīgā tumsā un mēģinājis to nofotografēt? Tev būs iespēja to pamēģināt!

28.maijā dodies neparastā nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumā Gulbenes pusē! Pilnīgā tumsā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāatrod dažādas sarežģītības kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Papildpunktu iegūšanai būs jādodas "pilsētas medībās" Gulbenē, kā arī jāpilda dažādi citi uzdevumi. Tam visam tiks atvēlētas 4 stundas laika.

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 22:30 - 24:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Brauciena reģions apskatāms šeit >>

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Gulbenes rajons" vai "Austrumvidzeme.Ziemeļlatgale"(jo izsniegtā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.
Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 70.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


Nakts autofotoorientēšanās brauciens "Talsi 2022" noslēdzies

Šajā braucienā piedalījās diezgan kupls dalībnieku skaits - 62 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Finišēja 61 komanda.

Tā kā braucienu komandas varēja sākt no jebkuras brīvi izvēlētas vietas, kontrolpunkti bija izvietoti pa visu brauciena reģionu. To daudzums bija izvēlēts tāds, lai pilnīgi visus KP atvēlētajā laikā apmeklēt nebūtu iespējams. Komandām svarīgi bija izstrādāt savu stratēģiju. Pat ja kādā ceļa posmā kontrolpunktu nebija, papildpunktus varēja nopelnīt ar autobusu pieturām.

Slēpto rēķināmo kontrolpunktu nofotografēja tikai viena komanda. Tas atradās LVM atpūtas vietā "Ķurbes karjers" un maršrutu kartē atzīmēts ar Nr.26. Savukārt pavisam neliels komandu skaits aizbrauca līdz slēptajam ciemam Rojai, kaut arī katram bija iespēja tikt pie papildus norādēm šīs vietas atšifrēšanai.

Par "klupšanas akmeņiem" šoreiz vairākām komandām izradījās 2 kontrolpunkti- Ventkalnu bedrīšakmens un Odres Velna akmens jeb pēda. Pirmajā KP bija jāatrod plakāts, uz kura redzama fotogrāfija ar divām rokām. Savukārt otrajā vietā kontrolpunkts - teika par akmeni, atradās uz informācijas stenda.

www.brauciens.lv REZULTĀTI sadaļā publicēti komandu rezultāti, saite uz neieskaitītajām fotogrāfijām kā arī katras komandas veiktie maršruti.

Ilggadējā pieredze, piedaloties dažādos mūsu organizētajos braucienos (gan lielajos, gan nakts un mazajos), pelnīti ļāva komandai "Juniori" no Rīgas ierindoties pirmajā vietā, aiz sevis šoreiz atstājot nedaudz mazāk mūsu braucienos pieredzējušas komandas "Mosquito" un "Štepselētāju atgriešanās" no Griķlībes. Tās attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā vietā. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes attiecīgi 35, 25 un 20 eiro vērtībā no brauciens.lv, kā arī piemiņas balvas no Talsu novada. Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru komandu personīgi.

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts brauciens bija paredzēts 2.jūlijā Ventspilī. Tas tad arī notiks.

Taču atsaucoties uz dalībnieku lūgumu, 28.maijā notiks papildus brauciens Gulbenē. Šobrīd ir atvērta reģistrācija uz šo posmu. Pirmajām komandām dalības maksa ir 29 eiro.

Reģistrācija uz Ventspils posmu tiks atvērta 29.maijā. Sekojiet līdzi informācijai mūsu profilos:

https://www.facebook.com/lielaislukturis/

https://www.instagram.com/lielaislukturis/


 

Nakts brauciens "Talsi 2022" - 9.aprīlī

Sestdien, 9.aprīlī svin ne tikai starptautisko vienradžu dienu, bet arī notiek pavasara nakts autofotoorientēšanās brauciens "Talsi 2022".

Kad iestājas tumsa, īstenie piedzīvojumu meklētāji neiet gulēt, bet gan dodas pretī nezināmajam: 4 stundās tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību ir jāatrod tumsā "paslēpušies" kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas, kā arī arī jāveic dažādi uzdevumi papildpunktu iegūšanai.

Lai uzdevums būtu sarežģītāks, meklējamo kontrolpunktu fotogrāfijas ir uzņemtas dienas gaismā. Pamēģini nu atpazīt tos nakts melnumā! Kā zināms, naktī viss liekas jocīgāks un spocīgāks.

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 21:00 - 23:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Brauciena reģions apskatāms šeit >>

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Talsi un apkārtne. (Talsu novads)" vai "Ziemeļkurzeme" (jo izsniegtā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 70.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!
#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās 


Ķerot ziemu Cesvaines-Lubānas pusē

Sestdien, 12.februārī tika atklāta jaunā 2022.gada nakts autofotoorientēšanās sezona. Līdz ar tumsas iestāšanos 41 komanda no visas Latvijas ar lukturīšu palīdzību meklēja un fotografēja dienas gaismā nofotografētos kontrolpunktus pārsteidzoši sniegotajā Cesvaines un Lubānas apkārtnē. Šoreiz milzīgās sniega kupenas un dziļais sniegs ieviesa savas korekcijas - kontrolpunkti tika izvietoti tuvu ceļa malām. Taču tas netraucēja komandām piedzīvot jautru vakaru draugu vai ģimenes lokā.

Ņemot vērā to, ka kontrolpunkts Meirānos vēl pirms brauciena sākuma bija zudis (noņemtas eglītes un izkārtne), tika pieņemts lēmums neieskaitīt šo KP.

Slēptais kontrolpunkts - meža ceļa norāde "Partizānu līnija" komandu veikto maršrutu kartē ir atzīmēts ar Nr.44.

Savukārt daži kontrolpunkti nekādi negribēja, lai tos atrod. Tā, Indrānos komandām grūti bija saskatīt māju izkārtnē "Irbītes" attēlotās irbītes, kā arī ieraudzīt ceļa Dzelzava-Lubāna 15.km stabiņa otrajā pusē "paslēpušos" kontrolpunktu.

Rezultāti, neieskaitītās bildes un komandu veiktie maršruti apskatāmi www.brauciens.lv rezultātu sadaļā.

Autofotoorientēšanās braucienu pieredze un veiksme ļāva komandai "Trastbūve" no Madonas ieņemt godpilno 1.vietu. Jau otro braucienu pēc kārtas komandai "Štepselētāju atgriešanās" no Aizkujas nekādi neizdodas pakāpties uz goda pjedestāla. Arī šoreiz viņi paliek otrie. Savukārt autofotoorientēšanās veterāni - komanda "Juniori" no Rīgas ierindojas trešajā vietā. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes attiecīgi 35, 25 un 20 eiro apmērā no brauciens.lv, kā arī dāvanas no Cesvaines/Lubānas novada uzņēmējiem.

Nākamais nakts brauciens norisināsies Talsos 9.aprīlī. Reģistrācija uz šo braucienu tiks atvērta tuvākajās dienās. Sekojiet līdzi informācijai mūsu FB lapā Nakts brauciens un www.nakts.brauciens.lv
 


2022.gada sezonas atklāšana 12.februārī

Jaunā 2022.gada sezona tiks atklāta sestdien, 12.februārī ar kontrolpunktu meklēšanu tumsā Cesvaines un Lubānas apkārtnē.

Brauciena reģions apskatāms šeit >>

Dienā fotografētus kontrolpunktus palīdzēs atrast tikai lukturītis, auto gaismas, komandas saliedētība, pieredze vai veiksme. Brauciena kontrollaiks - 4 stundas kopš komandas starta. Esi gatavs pārbaudīt savas spējas orientēties tumsā?

 

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 18:00 - 20:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Madonas novads" vai "Austrumvidzeme.Ziemeļlatgale" (jo izsniegtā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, laikapstākļiem atbilstoši apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 60.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās 


2021.gada nakts autofotoorientēšanās sezona noslēdzas ar madoniešu uzvaru

Sestdien, 4.decembrī līdz ar tumsas iestāšanos 64 komandas no visas Latvijas devās nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumā "Ērgļi".  4 stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību bija jāatrod dienas laikā fotografēti kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Sniegotie un vietām aizputinātie ceļi neļāva komandām atrast pilnīgi visus kontrolpunktus. Tikai dažām komandām izdevās precīzi aprēķināt un atrast slēpto KP. Tas maršrutu kartē ir atzīmēts ar numuru 95. Savukārt citas komandas bija neuzmanīgi izlasījušas uzdevumus un fotografējušās pie nepareiziem KP, vai arī aizmirsušas par galveno - uz visām bildēm ir jābūt redzamam fotomodelim.

Lūk, ko par braucienu raksta trešās vietas ieguvēji - komanda "Vietējie", kuras sastāvā bija īsteni Ērgļu patrioti: "Mums palīdzēja tas, ka bijām sadalījuši pienākumus katram dalībniekam, un lieliski jautrais komandas gars visa auto brauciena laikā. Komandas trumpis bija pieredzējis slideno ceļu braucējs un neaizstājams kartes speciālists, kā arī gudras meitenes un veiksme!"

Šajā braucienā komandas ne tikai izklaidējās, bet arī piedalījās "Labo darbu" akcijā sadarbībā ar biedrību "Vecpiebalgas rūķi", iepriecinot ar Ziemassvētku dāvanām grūtībās nonākušās ģimenes. Paldies visiem dalībniekiem!

Braucienā "Ērgļi" uz goda pjedestāla kāpj uzreiz divas komandas no Madonas novada. Tā pirmajā vietā ierindojas komanda "OK Arona" (kapteinis G.Ikaunieks) no Madonas, bet trešajā vietā - komanda "Vietējie" (kapteinis R.Braķis). Savukārt komanda "Štepselētāju atgriešanās" (kapteinis I.Bruņenieks), kura ieguva otro vietu, pārstāvēja Ņujorku :) Apsveicam uzvarētājus!

Pirmās vietas ieguvējiem tiek piešķirta balva 60 eur apmērā lāzertaga spēlei no "Poligon-1" . Savukārt otrās un trešās vietas ieguvējiem tiek piešķirtas dāvanu kartes 35 eur apmērā un piemiņas balvas no brauciens.lv. Par balvu saņemšanu sazināsimies ar uzvarētājiem personīgi.

Rezultāti, neieskaitītās bildes un komandu veiktie maršruti apskatāmi www.brauciens.lv rezultātu sadaļā

Nākamais nakts brauciens notiks 2022.gada februārī Cesvaines-Lubānas apkārtnē! Reģistrācija drīz tiks atvērta. Sekojiet līdzi informācijai!


Šī gada noslēguma brauciens "Ērgļi" - 4.decembrī

Šogad bezkontakta nakts autofotoorientēšanās braucienu sezonu noslēgsim Ērgļos. 

4.decembrī aicinām ikvienu pārbaudīt savas spējas orientēties kartē un dabā tumsā. Četrās stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību jums būs jāatrod kartē atzīmētie kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Jāpiebilst, ka kontrolpunktu fotoobjekti būs nofotografēti dienā un naktī tie izskatās pavisam savādi. Piedzīvojums garantēts!

Visu brauciena laiku komandas pavadīs tikai savā automobilī un svaigā gaisā brauciena reģionā (spied uz saites).

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 16:30 - 18:30. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien, 2.decembrī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Viduslatvija" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 50.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās 


Nakts autofotoorientēšanās brauciena "Rēzekne" rezultāti

Sestdienas nakts autofotoorientēšanās braucienā startēja 40 un finišēja 39 komandas. Dalībnieki bija ieradušies no visas Latvijas. Jāatzīst, ka pa dienu fotografēti kontrolpunkti naktī izskatās pavisam citādāk. Iespējams, tādēļ pilnīgi visus kontrolpunktus un papilduzdevumus neizpildīja neviena no komandām. Arī slēptais punkts palika neatrasts. Tas maršrutu kartē ir atzīmēts ar numuru 78. Šeit ceļa malā betona groda iekšpusē bija jāatrod smaidoša saulīte.

Publicēti visu komandu rezultāti, neieskaititās bildes, kā arī katras komandas veiktie maršruti

Pirmajā vietā ierindojās komanda "Nākamā pietura", otrajā - komanda "RINO", bet trešajā - komanda "Šmarvel". Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētāji tiek apbalvoti ar diplomiem, brauciens.lv dāvanu kartēm 35, 30 un 25 eiro vērtībā (atbilstoši vietu sadalījumam), kā arī piemiņas balvām no brauciens.lv. Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināsimies personīgi.

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais bezkontakta brauciens notiks Ērgļu pusē 4.decembrī. Reģistrācija uz šo braucienu jau darbojas. Kā parasti, pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29 eiro. 


Bezkontakta* nakts autofotoorientēšanās "Rēzekne 2021"

Sestdien, 9.oktobrī notiks rudens nakts autofotoorientēšanās brauciens Rēzeknes apkārtnē. Šajā Latvijas pusē nakts brauciens norisināsies pirmo reizi. 

Tā būs klasiskā nakts autofotoorientēšanās ar kontrolpunktu meklēšanu pēc kartes tumsā, tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību, bez speciālām aplikācijām. Kontrolpunkti pašā Rēzeknes pilsētā būs jāmeklē ar "pilsētas mežģa" palīdzību. 

* Šis būs bezkontakta brauciens. Visu brauciena laiku komandas pavadīs savā automobilī un svaigā gaisā. 

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 19:15 - 21:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien, 7.oktobrī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Dienvidlatgale.Augšzeme" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 50.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens  #autofotoorientēšanās


Nakts autofotoorientēšanās brauciena "Liepāja" rezultāti

Šogad vasaras nakts autofotoorientēšanās posms norisinājās Liepājas pusē. Tā kā vasaras naktīs pavisam tumšs ir vien dažas stundas, komandām bija iespēja sākt vai beigt braucienu pa "gaismiņu". Līdz ar to ļoti labi varēja salīdzināt - kā ir meklēt kontrolpunktus pilnīgā tumsā un gaismā.

Pavisam uz starta stājās 42, bet finišēja un rezultātu tabulā "iekļuva" 39 komandas. Slēpto KP (komandu maršrutos KP atzīmēts ar Nr.7) aprēķināja tikai komanda "Juniori", kas braucienos piedalās jau vairākus gadus un ir guvusi zināmu pieredzi šādu uzdevumu rēķināšanā. Iespējams, tieši pieredze ļāva sasniegt arī ļoti teicamus rezultātus un ar 2699 punktiem izcīnīt pirmo vietu šajā braucienā.

Pavisam nedaudz līdz pirmajai vietai pietrūka komandai "JIMI". Ar 2661 punktiem komanda ierindojas 2.vietā. Savukārt "dzimtie" ceļi palīdzēja Liepājas komandai "Aiziet!" ieņemt 3.vietu (2497 punkti). Apsveicam uzvarētājus! 

Uzvarētājkomandām tiek piešķirtas dāvanu kartes no brauciens.lv - attiecīgi 30, 25 un 20 eur vērtībā, kā arī piemiņas balvas. Par garšīgajām balvām parūpējās "Vecdieviņu dārzi" no Ļaudonas pagasta. 

Publicēti visu komandu rezultāti, neieskaititās bildes , kā arī katras komandas veiktie maršruti

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts brauciens norisināsies 9.oktobrī Rēzeknes pusē. Reģistrācija uz braucienu ir atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29 eur.


Vasaras nakts autofotoorientēšanās Liepājas apkārtnē

3.jūlijā līdz ar tumsas iestāšanos sāksies lielais 4 stundu bezkontakta nakts autofotoorientēšanās piedzīvojums Liepājas pusē.

Naktī viss šķiet savādāks un dīvaināks, kontrolpunkti bieži vien ir meža plāksnītes, grafiti, akmeņi, koki, jo galvenais šajā braucienā ir kontrolpunktu meklēšana tumsā tikai ar lukturīšu un auto gaismu palīdzību. Savukārt Liepājas pilsētas ielās kontrolpunkti būs jāmeklē ar "pilsētas mežģa" palīdzību. Un ticiet mums - tas nemaz nav tik viegli!

Tā kā [visticamāk] arī šis būs bezkontakta brauciens, tad visu brauciena laiku komandas pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā.

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 23:00 - 01:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien, 1.jūlijā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Liepājas apkārtne" vai "Dienvidkurzeme" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no komandas. Vēlāk - 34€ no komandas.

Maksimālais reģistrēto komandu skaits - 50.

Reģistrē savu komandu šeit ≥≥

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās


Kuldīgas brauciens noslēdzies

Ar rekordlielu finišējušo dalībnieku skaitu  - 78, ir noslēdzies pavasara nakts bezkontakta autofotoorientēšanās brauciens "Kuldīga 2021". 

Ļoti daudz komandas neuzmanīgi "atšifrēja" Kuldīgas mežģi, nofotografējoties pie nepareizā Rumbas kioska. Shēmā šis KP atradās uz gājēju ielas, kur uz Kuldīgas muzeja vēsturisko fotogrāfiju informācijas stenda bija jāatrod Rumbas kioska vēsturiskā fotogrāfija. Pie Rumbas kioska, kas atrodas Ventas upes krastā, shēmā kontrolpunkts nebija atzīmēts. 

Nakts autofotoorientēšanās stipri atšķiras no dienas braucieniem, jo naktī kontrolpunkti bieži vien ir neizteiksmīgi un šķietami neinteresanti, tās ir meža plāksnītes, grafiti, akmeņi, koki. Šajos braucienos galvenais ir kontrolpunktu meklēšana tumsā. Interesantu objektu, dabas pieminekļu un citu neparastu objektu meklēšanai mēs organizējam Mazos un Lielos autofotoorientēšanās braucienus, kad braukšana notiek pa dienu.

Kā vēl viens svarīgs noteikums nakts braucienos ir vietējo iedzīvotāju nakts miera respektēšana. Tādēļ kontrolpunktus nevar izvietot dzīvojamo māju tuvumā. Jāsaka gan, šoreiz vairākas komandas neuzmanīgi izpētīja orientēšanās karti un vienu no kontrolpunktiem meklēja kilometru tuvāk vai tālāk no īstā KP, kas precīzi bija atzīmēts uz orientēšanās kartes krustojumā šosejas malā. Kā rezultātā tika traucēts vietējo iedzīvotāju - vecu cilvēku miers.

Tā kā tas bija bezkontakta brauciens un komandas varēja startēt un finišēt jebkurā vietā, kontrolpunktu daudzums bija liels, lai katrai komandai būtu iespēja izstrādāt savu stratēģiju. Kā tas bija rakstīts noteikumos, pilnīgi visus kontrolpunktus savākt praktiski nav iespējams. Šeit svarīga bija ieskaites punktu vākšanas stratēģija. 

Tas ļoti labi izdevās komandai "TRL kebab delivery", kas ar pārliecinošu pārsvaru ieguva 1.vietu šajā braucienā. Otrajā vietā - komanda "JIMI". Pavisam nedaudz no tās atpalika komanda "Juniori", kas ieņem 3.vietu. Apsveicam uzvarētājus! 

Balvas uzvarētājiem nodrošina suvenīru bode KUULD un brauciens.lv. Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Visu komandu rezultātus, nobrauktos maršrutus un neieskaitītās bildes skatiet šeit >>  

Paldies visiem par piedalīšanos!

Nākamais nakts brauciens notiks Liepājas pusē 3.jūlijā. Reģistrācija uz šo braucienu drīz tiks atvērta. Sekojiet līdzi informācijai mūsu Fb lapā 


Pavasari sagaidīsim Kuldīgā

Sestdien, 17.aprīlī Nakts autofotoorientēšanās brauciens aicina visus doties jaunā piedzīvojumā - šoreiz uz Kuldīgu.

4 stundu laikā tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību tumsā būs jāmeklē kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Papildpunktu iegūšanai būs jāveic arī papilduzdevumi. Tā kā šis būs bezkontakta brauciens, tad visu brauciena laiku komandas pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā. 

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 21:00 - 23:00  23:30. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien, 15.aprīlī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Kuldīga un apkārtne" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Reģistrē savu komandu šeit >>

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās


2021.gada nakts braucienu sezona ir atklāta

27.februārī notika šī gada pirmais nakts brauciens "Vecumnieki 2021". 47 komandas piedzīvoja nakts autofotoorientēšanos Vecumnieku-Baldones-Iecavas apkārtnē, tumsā ar lukturīša un auto gaismu palīdzību meklējot kontrolpunktus un autobusu pieturas.

Kā viens no kontrolpunktiem bija Baldones zirgu tramvaja vagona modelis dabiskā lielumā, kas tika izgatavots pēc Ziemeļu ģimenes iniciatīvas un ar tās līdzekļiem, kā arī morālu un mantisku iedzīvotāju un uzņēmumu atbalstu. Šogad Baldones zirgu tramvajs, kas kādreiz savienoja Baldoni ar Ikšķili, svinēs savu 100 gadu jubileju. https://www.baldone.lv/.../reiz_baldone/zirgu_tramvajs/

Daži kontrolpunkti bija tik "viltīgi" paslēpušies ceļmalās, ka tikai dažām no komandām izdevās tos atrast. Kā piemēram, "66" uz koka - to atrada tikai 2 komandas. Savukārt neuzmanības dēļ vairākas komandas nofotografējās pie nepareizās "6 km" atzīmes. Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. 

Pirmajā vietā ierindojās komanda "JIMI", otrajā - komanda "Fantastic 4", savukārt trešajā vietā - komanda "GL". Apsveicam uzvarētājus!

Atbilstoši iegūtajām vietām uzvarētājiem tiek piešķirtas dāvanu kartes no brauciens.lv 35, 25 un 20 eiro vērtībā, kā arī piemiņas suvenīri un saldumi no Madonas novada "Kalna Bielēm". 

Visu komandu rezultāti skatāmi https://brauciens.lv sadaļā REZULTĀTI. Turpat arī neieskaitītās bildes. 

Nākamais bezkontakta nakts brauciens notiks 17.aprīlī Kuldīgas pusē. Reģistrācija uz šo braucienu drīz tiks atvērta. Sekojiet līdzi informācijai.


27.februārī atklājam 2021.gada nakts braucienu sezonu! 

Pagaidām gan visi tuvākie braucieni būs bezkontakta.

Pirmais BEZKONTAKTA brauciens - 27.februārī Vecumnieku, Baldones, Iecavas apkārtnē. Brauciena reģionu skatīt šeit >>

Tiks dotas 4 stundas laika, lai tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību tumsā atrastu kontrolpunktus un pie tiem nofotografētos, kā arī veiktu papilduzdevumus papildpunktu iegūšanai. Visu brauciena laiku Tu un tava komanda pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā. Visi kontrolpunkti atradīsies brīvā dabā.

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 18:00-19:30. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien, 25.februārī.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Viduslatvija" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24eur no komandas.

Reģistrē savu komandu šeit >>


Gads noslēdzies ar bezkontakta nakts braucienu "Alūksne"

Dažas bildes no Nakts @ Alūksne

Posted by Nakts Brauciens on Otrdiena, 2020. gada 8. decembris

Visai neparasti noslēdzās 2020.gada nakts autofotoorientēšanās sezona. Valstī noteikto ierobežojumu un drošības dēļ bijām spiesti pāriet pie plāna "B", tradicionālo nakts braucienu pārvēršot par bezkontakta.

Taču, spriežot pēc dalībnieku atsauksmēm, šāda veida braucienam ir arī savi plusi: lieku reizi nav jāspīdina lukturis auto salonā, materiālus var pārsūtīt visiem pārējiem komandas biedriem uz telefoniem, kā arī stipri pietuvināt pašu karti ar kontrolpunktiem. Arī konkrēti nenoteikta starta un finiša vieta dod priekšrocības. Diemžēl izpaliek pierastais pirmsstarta un pēcfiniša "burziņš". Taču esot labāk tā, nekā vispār palikt bez brauciena. Tiklīdz tas būs iespējams nakts braucieni atgriezīsies ierastā formātā.

Žēl, bet saprotams, ka 5.decembra nakts autofotoorientēšanās braucienā "Alūksne" piedalījās tik maz komandu - tikai 14. Toties tas palielināja izredzes nokļūt uz goda pjedestāla.

Slēpto punktu nepaņēma neviena no komandām. Komandu veikto maršrutu kartē tas ir atzīmēts ar numuru 26. Viena no komandām bija neuzmanīga ar pieturām un divas reizes "paņēma" vienādus burtus. Gadās arī tā. Paldies komandai "OZK Team" par palīdzēšanu "Rakariem" tikt atpakaļ uz ceļa. Pilnīgi visus punktus nepaņēma neviena no komandām. Taču mēs apzināti sastādam maršrutu, lai pilnīgi visu nevarētu izdarīt un būtu nepieciešams izstrādāt savas komandas stratēģiju punktu "vākšanā".

Jā, un šoreiz nebija nevienas neieskaitītas KP bildes, kā arī ātrumsodu!

Pirmajā vietā ierindojās komanda "Putekļu rijēji", otrajā - "OZK Team", trešajā - komanda "GL". Apsveicam uzvarētājus!

Pirmajai vietai balvā dāvanu karte no brauciens.lv 30 EUR vērtībā, otrajai - 25 EUR, bet trešajai - 20 EUR vērtībā. Visiem tiek arī piemiņas balvas no brauciens.lv. Dāvanu kartes nosūtīsim uzvarētājiem personīgi.

Visu komandu rezultātus un veiktos maršrutus var redzēt https://brauciens.lv/?o=rezultati

Paldies visiem par piedalīšanos!

Tiekamies nākamajā gadā! 


Atpūties droši dabā BEZKONTAKTA Nakts braucienā "Alūksne 2020" - 5.decembrī

Šobrīd nav drošākas atpūtas, kā došanās dabā savā automobilī kopā ar ģimeni. Un nav svarīgi - diena tā ir vai nakts.

5.decembrī esam Tev sagatavojuši drošu un interesantu atpūtu dabā - BEZKONTAKTA nakts autofotoorientēšanos "Alūksne 2020".

4 stundu laikā tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību būs jāmeklē kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai. Visu brauciena laiku Tu un tava komanda pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā, jo visi kontrolpunkti atradīsies ārā, mežā vai mazpilsētu vidē. 

Izdales materiāli tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas Alūksnes apkārtnē laika posmā no 16:00-18:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā. 

Papildus noteikumi tiks nosūtīti katrai komandai biļetena veidā uz reģistrēto WhatsApp numuru ceturtdien līdz pl.18:00.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte "Alūksnes, Apes novads" (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, ērti apavi un labs noskaņojums.

Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29eur no komandas. 

Reģistrē savu komandu šeit »»


Nakts autofotoorientēšanās "Smiltene 2020" rezultāti

Sestdien, 31.oktobrī 43 komandas līdz ar tumsas iestāšanos devās meklēt kontrolpunktus Smiltenes apkārtnē. Pēc dažām stundām viena no komandām tomēr nolēma pārtraukt braucienu un nefinišēja. Taču 42 komandas turpināja savu izaicinājumu - tumsā atrast nezin ko, nezin kur.

Spriežot pēc atsauksmēm, ļoti daudzām komandām grūtības sagādāja divi kontrolpunkti. KP Nr.9, kas atradās uz Smiltenes "apļa". Tās bija vecas betona trepes starp autobusu pieturu un veco stāvlaukumu. Dienas gaismā noteikti tās var pamanīt garāmbraucot. Otrs KP, kurš nekādi nedevās rokās, maršrutos ir atzīmēts ar numuru 18. Tā bija liela metāla skrūve uz zemes. Vairākas komandas finišā minēja, ka redzēja vecu pastkastīti. Tieši pretī pāris metrus tālāk tai upes virzienā zemē atradās šis KP.   

Vairākas komandas neuzmanības dēļ "paņēma" bankrota KP - Gulbenes šoseju. Orientēšanās kartē tajā vietā nebija atzīmēts KP. Tātad tas varēja būt vai nu bankrots vai slēptais punkts (kas būtu jāizrēķina pēc dotiem lielumiem uzdevumu lapā). Šoreiz šajā vietā atradās bankrota punkts. Slēptais rēķināmais KP maršruta kartē atzīmēts ar Nr.6.

Nakts autofotoorientēšanās rezultāti: http://brauciens.lv/rez/2020/nakts-smiltene/rezultati.xlsx

Neieskaitītās fotogrāfijas: https://www.facebook.com/media/set?vanity=lielaislukturis&set=a.970133313510140

Visi komandu veiktie maršruti (bez autobusu pieturām): https://www.brauciens.lv/rez/2020/nakts-smiltene/tracks/

Apsveicam uzvarētājus! Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi. 

Šogad tiek plānots vēl viens nakts brauciens Alūksnē 5.decembrī. Reģistrācija ir atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29eur no auto.

Dažas bildes no Smiltenes nakts posma

Posted by Nakts Brauciens on Otrdiena, 2020. gada 3. Novembris

Nakts autofotoorientēšanās "Smiltene 2020" - 31.oktobrī 

Nezini, ko darīt sestdienas vakarā? Piedalies Nakts Autofotoorientēšanās braucienā "Smiltene 2020", kas norisināsies 31.oktobrī Smiltenes apkārtnē un tās tuvākajos novados.    

Četrās stundās tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību būs jāatrod un jānofotografējas pie kontrolpunktiem, kā arī jāveic dažādi papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai. Lai izaicinājums būtu lielāks, izsniegtajā fotolapā kontrolpunktu fotogrāfijas būs bildētas dienas gaismā. 

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai iPhone ar AirDrop funkciju), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, auto ceļu karte "Valkas rajons" (jo organizatoru izsniegtā būs smalka un bez mēroga), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums.

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Starts un finišs – stāvlaukums "Bērzkrogs".

Komandām, kuras dalībnieku sarakstā atrodas 1.-10.pozīcijai, ierašanās un reģistrācija notiek 17:00-17:15.
Pirmās grupas starts rindas kārtībā no 17:15.

Komandām, kuras dalībnieku sarakstā atrodas 11.-20.pozīcijai, ierašanās un reģistrācija notiek 17:30-17:45.
Otrās grupas starts rindas kārtībā no 17:45.

Komandām, kuras dalībnieku sarakstā atrodas 21.-40.pozīcijai, ierašanās un reģistrācija notiek 18:00-18:15.
Trešās grupas starts rindas kārtībā no 18:15.

Plānotais brauciena reģions apskatāms šeit »»

Reģistrē savu komandu šeit »»

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientēšanās


"Aizputes Nakts" rezultāti publicēti

Skatieties www.brauciens.lv rezultātu sadaļā.

Mūsu Facebook lapā atradīsiet arī neieskaitītās fotogrāfijas ar paskaidrojumiem.


12.septembrī - "Aizputes nakts 2020"

Pirmo reizi nakts braucienu vēsturē Nakts Autofotoorientēšanās brauciens notiks Aizputes pusē.

12.septembrī līdz ar tumsas iestāšanos sāksies nakts autofotoorientēšanās piedzīvojums "Aizputes nakts 2020". 

Četrās tumsas stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē, jāatrod un jānofotografējas pie dažādiem kontrolpunktiem, kā arī jāveic dažādi papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai. Tikai kontrolpunktu fotofragmenti gan būs uzņemti dienas gaismā. Tātad naktī viss būs savādāks - jocīgāks un spocīgāks.

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai iPhone ar AirDrop funkciju), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, auto ceļu karte "Dienvidkurzeme" (jo organizatoru izsniegtā būs smalka un bez mēroga), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums.

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Starts un finišs - Astarte Nafta Aizputē

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija 20:00-20:40.

Dalības maksa pirmajām 30 komandām 29€ no auto neatkarīgi no cilvēku skaita tajā.


 

Mālpils brauciena rezultāti

Pēc ilgāka piespiedu pārtraukuma 11.jūlijā norisinājās nakts autofotoorientēšanās brauciens "Mālpils 2020", kurā uz starta stājās 39 auto komandas no visas Latvijas. Finišu sasniedza visi. Šoreiz dabīgais "ātruma" ierobežotājs, kura dēļ vairākām komandām tika piešķirti kavējuma sodi, bija Siguldas pilsēta. Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. 

Ir aprēķināti un publicēti komandu rezultāti un veiktie maršruti. Ienāc un apskaties brauciens.lv/ sadaļā REZULTĀTI. Neieskaitītās bildes skaties www.facebook.com/lielaislukturis/

Apsveicam uzvarētājus! Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināsimies personīgi.

Nākamreiz tiekamies 12.septembrī Aizputē. Reģistrācija uz šo posmu tiks atvērta jau šonedēļ. Pirmajām 30 komandām dalības maksa būs 29eur no auto.


 11.jūlijā nakts brauciens Mālpilī 

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos. Tev tiks dotas 4 stundas laika, lai tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību tumsā atrastu kontrolpunktus un pie tiem nofotografētos. Tici mums - tas nemaz nav tik viegli, bet gandarījums par katru atrasto punktu ir liels. 

Tuvākais brauciens - 11.jūlijā Mālpils pusē. Brauciena reģions apskatāms šeit »»

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai iPhone ar AirDrop funkciju), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, auto ceļu karte Rīgas apkārtne (jo organizatoru izsniegtā būs smalka un bez mēroga), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums. 

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Starts un finišs: LVC auto stāvlaukums pretīm Reiņa trasei

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija 22:00-22:45.

Dalības maksa 34€ no auto neatkarīgi no cilvēku skaita tajā.

Reģistrē savu komandu šeit »»


Jaunā nakts autofotoorientēšanās sezona ir atklāta

Sestdien, 1.februārī, Madonā tika atklāta jaunā, 2020.gada nakts braucienu sezona.
Spītējot lietum un slapjam sniegam, 45 auto komandas devās nakts melnumā meklēt kontrolpunktus. Finišu sasniedza 44 komandas.

Šoreiz vairāki kontrolpunkti komandām sagādāja "galvassāpes", kaut gan tie atradās pašā ceļa malā un dienas gaismā tos noteikti ātri un viegli var pamanīt.

Diemžēl vienu no kontrolpunktiem Zīdiņos komandām atrast neizdevās, jo nevienam nezināmu iemeslu sacensību dienā tas dabā vairs neeksistēja.

Slēpto punktu - veco ceļazīmi uz Iedzēnu ceļa atrada un nofotografēja 4 komandas.

Maksimālo punktu skaitu - 12644, šajā braucienā nopelnīja komanda "Klibojošā varde" no Jelgavas. Otrajā vietā ar 12390 punktiem palika komanda "Abrakadabra" no Rīgas. Savukārt Lubānas novada komanda "Minions" izcīnīja 12309 punktus un godpilno 3.vietu. Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek piešķirtas balvas no brauciens.lv: pirmajai vietai - 29EUR dāvanu karte, otrajai un trešajai vietai - 20EUR dāvanu karte. Visām uzvarētājkomandām tiek piešķirtas arī piemiņas balvas no brauciens.lv. Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru komandu personīgi.

www.brauciens.lv lapā REZULTĀTI sadaļā publicēti rezultāti un katras komandas veiktie maršruti. Neieskaitītās bildes publicētas facebook.com/lielaislukturis lapā. 

Gribam teikt lielu paldies šī brauciena atbalstītājiem: Madonas novada pašvaldībai, Madonas Tūrisma Informācijas centram, veikalam "Papīrs", laikrakstam "Stars".

Īpašs paldies krodziņam "Bura" un muzikālajai apvienībai "Ezers" par noslēguma ballīti! 

Nākamais nakts brauciens notiks 4.aprīlī Mālpilī. Reģistrācija uz šo posmu jau ir atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa - 29EUR.

Patika rīkotais mūsu pasākums? Spied LIKE un SHARE!

 

 Un uzraksti atsauksmi: https://www.facebook.com/pg/lielaislukturis/reviews/


2020.gada pirmais brauciens "Madona-Pļaviņas" – 1.februārī

Kā jau ierasts - ziemā ir jābrauc uz Latvijas ziemas galvaspilsētu Madonu! Un tas nekas, ka sniegu nesola, jo nakts autofotoorientēšanās notiek visos gadalaikos.

4 tumsas stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē dienas gaismā atzīmētie un nofotografētie kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Vai zināji, ka naktī viss izskatās savādāk? 

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai AirDrop funkciju), labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste fotogrāfam, auto ceļu karte Austrumvidzeme/Ziemeļlatgale (jo organizatoru izsniegtā būs smalka un bez mēroga), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums. 

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Starts un finišs - stāvlaukums Madonā, pie Šķeltā akmens.

Dalībnieku pulcēšanās un komandu reģistrācija starta vietā no plkst.16:30-17:15.

Pēc finiša - ballīte krodziņā "Bura" Madonā kopā ar muzikālo apvienību "Ezers". 

Rezervē galdiņu sestdienas brauciena ballītei krogā BURA. Dzīvās mūzikas sākums 22:00, bet var ierasties vakariņās ātrāk. Sestdien reģistrācijā komandām tiks izdota arī ēdienkarte. Kroga adrese: Gaujas iela 33, Madona. Norēķini skaidrā naudā. Vietu skaits ierobežots. ⚠️⚠️⚠️ Rezervē vietu jau tagad: 22076697

Dalības maksa 34 EUR no auto neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Ja Tev vēlās vakara stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!


2019.gada sezona noslēgusies

Nu ko, lai saka - šis nakts brauciens visiem tā dalībniekiem ilgi paliks atmiņā kā slapjākais un aukstākais posms. Bet arī kaut kas tāds ir jāpiedzīvo :)

Neskatoties uz draņķīgajiem laikapstākļiem, 33 komandas no visas Latvijas pulcējās Vitrupes stāvlaukumā, lai līdz ar tumsas iestāšanos dotos kontrolpunktu meklējumos. Ne lietus, ne vējš nespēja ietekmēt dalībnieku prieku un gandarījumu par atrastajiem punktiem. Daži punkti bija tik labi "paslēpušies", ka ne visām komandām bija pa spēkam tos atrast. Arī slēpto punktu - veikalu "Zeltiņi",  laika trūkuma dēļ ne visi varēja apmeklēt. Finišu sasniedza 32 komandas. 

Goda pjedestāls tika sadalīts šādi:

1.vieta - komandai "abrakadabra"

2.vieta - komandai "Priekuļi"

3.vieta - komandai "Holly Shift"

Apsveicam uzvarētājus!   

Nakts brauciena uzvarētājiem dodam iespēju braukt mūsu organizētajos braucienos ar ievērojamām atlaidēm, piešķirot tiem dāvanu kartes no brauciens.lv - pirmajai vietai 29eur, otrajai - 20eur, bet trešajai vietai - 15eur vērtībā. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

www.brauciens.lv lapā REZULTĀTI sadaļā publicēti rezultāti un katras komandas veiktie maršruti. Neieskaitītās bildes publicētas facebook.com/lielaislukturis lapā.

 


Sākusies reģistrācija uz 7.decembra braucienu Limbažu pusē

Jau tagad vari pieteikt savu komandu uz šā gada noslēdzošo  – Limbažu nakts (sacensību reģions) autofotoorientēšanās posmu, kas notiks 7.decembrī.

Tas būs 4 stundu nakts autofotoorientēšanās brauciens Limbažu pusē. Ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē paslēpti kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai.

15:30 – 16:15 reģistrācija
16:15 dalībnieku sapulce
16:30 pirmā auto starts
20:30 pirmā auto finišs

Starts un finišs – stāvlaukums pie Vitrupes ietekas Rīgas jūras līcī. 

 Reģistrē savu komandu šeit »»  


Engure '19 rezultāti aprēķināti

www.brauciens.lv rezultātu sadaļā apskatāmi visu komandu veiktie maršruti un arī rezultātu tabula. Turpat foto/video sadaļā apskatāmas neieskaitītās bildes – šoreiz tādas bija tikai divas (vienai komandai). Slēpto KP atrada tikai viena komanda. Startēja 28, finišēja 26 komandas. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.


Sākusies reģistrācija uz 14.septembra braucienu Engurē

Ja Tev vēlās, tumšās vakara stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

14.septembrī Engures apkārtnē norisināsies rudens nakts autofotoorientēšanās brauciens, kura laikā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību 4 stundu laikā būs jāatrod tumsā paslēpušos kontrolpunktus un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai.

Viss, kas ir nepieciešams aizraujošam nakts piedzīvojumam, ir vieglais automobilis, komanda vismaz no 2 cilvēkiem, atstarojošā veste fotogrāfam, ļoti labs lukturis kontrolpunktu izgaismošanai, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti, ieteicamā ceļu karte "Ziemeļkurzeme", ērti apavi un labs noskaņojums.

Pulcēšanās un reģistrācija no 20:00 - 20:40. 

Starts - LVC autostāvlaukums šosejas P131 68.km (stāvvieta "Kaltenes akmeņainā piekraste").

Finišs - DUS "Virši" Pūrē. 

Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29€ no auto neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Naktī viss ir savādāk! 


Vasaras posms "Dobele 2019" aizvadīts

Neilgi pirms tumsas iestāšanās Jaunpilī pulcējās nakts piedzīvojumu meklētāji, lai līdz pat rīta gaismai meklētu tumsā "paslēpušos" kontrolpunktus. Pavisam uz starta stājās 28 auto komandas, kuras visas arī veiksmīgi finišēja DUS "MC" Pienavā.

Tikai trim komandām nakts melnumā izdevās ieraudzīt meža zemenes un veiksmīgi tās nogādāt finišā. Slēpto punktu atrada viena komanda. Savukārt divu kontrolpunktu (zibenītis uz celma un nokaltušais koks) meklēšana daudzām komandām atņēma tik ļoti vērtīgo laiku, kā rezultātā palika neatrasti vairāki citi punkti.

Rezultātus un veiktos maršrutus skatiet brauciens.lv REZULTĀTI sadaļā. Neieskaitītās fotogrāfijas ar neieskaitīšanas iemeslu skatiet brauciens.lv FOTO/VIDEO sadaļā.

Apsveicam "Nakts iekārotājus", "Klibojošo vardi" un komandu "Rampampam" ar kāpšanu uz goda pjedestāla!

Pirmās vietas ieguvējiem tiek piešķirta 29 eur dāvanu karte no brauciens.lv, otrajai vietai - 20 eur, bet trešajai vietai - 15 eur dāvanu karte no brauciens.lv.

Bet nekas nav beidzies – sākusies reģistrācija uz nākamo nakts posmu, kas notiks 14.septembrī Engures pusē.


Vasaras nakts autofotoorientēšanās brauciens Dobele '19 – 29.jūnijā

29.jūnijs ir Pētera jeb Pērkona diena. Šajā dienā nedrīkstot strādāt.

Tādēļ īstais laiks ir nelielam 4 stundu nakts autofotoorientēšanās braucienam Dobeles pusē. Ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē paslēpti kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai.

Tā kā būs vasara un tumsa iestāsies vēlu, tad šis patiešām būs īsts nakts brauciens- pulcēšanos un reģistrēšanos sāksim 22:00. Par starta vietu tiks ziņots.

Starts – Jaunpils pils stāvlaukums.

Finišs - DUS "MC" Pienavā.

Braucienam ir nepieciešams jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis vai busiņš, vismaz 2 cilvēku komanda, fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti, labs lukturis, atstarojošā veste fotogrāfam, ieteicamā auto ceļu karte Dobeles rajons (jo organizatoru izsniegtā karte būs smalka un bez mēroga), ērti apavi un labs noskaņojums.

Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29 eur no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.
Dalībnieku skaits būs ierobežots. Tādēļ iesakām neatlikt reģistrāciju uz pēdējo brīdi.

Uz tikšanos vasarā!


Valmieras nakts posma rezultāti ir klāt!

Sestdien, 6.aprīlī nakts autofotoorientēšanās brauciens svinēja savu "pilngadību". Tieši Valmierai tika tas gods uzņemt savā reģionā jau 18.nakts posmu ar rekordlielu dalībnieku skaitu - 65 komandas. 

Visas 65 komandas veiksmīgi sasniedza finišu. Daudzas pieredzējušas komandas šoreiz nevarēja ilgi atrast kontrolpunktus, kas bija pašā acu priekšā. Ilgā meklēšana ietekmēja arī rezultātu tabulu, ļaujot mazāk pieredzējušām komandām nonākt augstākās vietās.

Neskatoties uz to, ka profesionāļu komandām bija jāfinišē 15 minūtes agrāk kā pārējiem, profesionāļu klases komanda "Svētdienas braucēji" tomēr spēja izcīnīt godpilno pirmo vietu šajā braucienā.

Pirmo reizi savā ilggadējā nakts braucienu karjerā uz goda pjedestāla kāpj komanda "OZK Team", ar pavisam nelielu punktu mazākumu ieņemot otro vietu.

Saņemtais ātrumsods neļāva komandai "OK Arona" plūkt uzvaras laurus. Šoreiz komanda paliek trešajā vietā. 

Apsveicam uzvarētājus! 

Jau tradicionāli nakts brauciena uzvarētājiem dodam iespēju braukt mūsu organizētajos braucienos ar ievērojamām atlaidēm, piešķirot tiem dāvanu kartes no brauciens.lv - pirmajai vietai 29eur, otrajai - 20eur, bet trešajai vietai - 15eur vērtībā.

Mūsu lielajā mājaslapā atradīsiet gan savus rezultātus, gan arī veiktos maršrutus.

Savukārt šeit atradīsiet neieskaitītās fotogrāfijas (ar komentāriem), jo tās bijušas nepareizas.

 Papildus izsakām pamatīgu brīdinājumu tai "negodīgprātīgajai" komandai, kuras dalībnieki nolēma, ka KP objektu drīkst arī apgāzt, lai citi to neatrastu... Tas nebija sarežģīti konstatēt, kura komanda tieši to izdarīja. Šoreiz mēs nepublicēsim komandu, lai Valmierai nav kauns, bet turpmāk dalība šai komandai mūsu sacensībās tiks liegta.

Nākamreiz tiekamies vasarā - 29.jūnijā Dobeles pusē! 

Reģistrācija uz šo braucienu jau atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29eur no auto.

Neatlieciet reģistrāciju uz pēdējo brīdi! 


Pavasara nakts brauciens 6.aprīlī Valmierā

Līdz ar dabas mošanos no ziemas miega mostieties arī jūs, lai izbaudītu īstu piedzīvojumu nakts autofotoorientēšanās braucienā "Valmiera 2019"!

nakts auto foto orientesanas brauciens valmiera4 stundās nakts melnumā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību būs jāmeklē paslēptie kontrolpunkti un jāpilda dažādi papilduzdevumi. Garlaicīgi noteikti nebūs! 

Tā kā tumsa ir mūsu sabiedrotais, komandu reģistrāciju sāksim 19:30. Sacensību reģions apskatāms šeit.

Starts - krodziņā "Mazais Ansis"

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams vieglais automobilis, vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD atmiņas karti, ieteicamā ceļu karte Valmiera un apkārtne, labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste un piedzīvojumu gars.

 Reģistrē savu komandu šeit »» 

Dalības maksa šobrīd 34 eur no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā. 

Esam draudzīgi arī ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem!

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!

Nezini, ko darīt brīvdienās? Izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

Naktī viss ir citādāk!


2019.gads sākās Madonā

Ar neierasti lielu dalībnieku skaitu esam atklājuši jauno 2019.gada sezonu. Latvijas ziemas galvaspilsētā Madonā sestdien, 2.februārī uz starta pulcējās 49 auto komandas. 

Ievērības cienīgs ir fakts, ka Madonas novadu pārstāvēja 28 komadas. Arī uzvaras laurus šajā braucienā plūca pieredzējusi orientieristu komanda no Madonas novada - "OK Arona". 

Pats brauciens noritēja sniegputeņa un lietus pavadībā. Tomēr finišā visu komandas dalībnieku sejas rotāja smaids. Šis brauciens noteikti sniedza pozitīva adrenalīna devu visai nākamajai nedēļai. Ne visi kontrolpunkti šoreiz bija viegli atrodami. Un tieši sarežģīto punktu atrašana sniedza labi padarīta darba un nakts piedzīvojuma sajūtu.

Slēpto punktu Rēķu kalnā atrada tikai 2 komandas. Autobusu pieturu papilduzdevumu izdevās izpildīt tikai 10 komandām.

Jāpiemin, ka profesionāļu komandai kopējais orientēšanās laiks tika samazināts par 15 minūtēm. Tomēr arī šāds izaicinājums netraucēja profesionāļu komandai "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī" no Iecavas ieņemt godpilno otro vietu. 

Savukārt trešajā vietā jaunpienācēji - komanda "Nakts iekārotāji" no Rīgas.

Visām uzvarētājkomandām Madonas novads dāvina piemiņas balvas. Brauciens.lv uzvarētājiem piešķir dāvanu kartes: 1.vietai - 29eur, 2.vietai - 20eur, 3.vietai - 15eur vērtībā.  

Apsveicam uzvarētājus! 

Ieejam https://brauciens.lv/ lapā un spiežam uz  tur atradīsiet rezultātus un visu komandu veiktos maršrutus.

Nākamais Nakts Autofotoorientēšanās brauciens notiks 6.aprīlī Valmierā. Reģistrācija jau atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29eur no auto.

Tiekamies pavasarī!


Madonā tiks atklāta 2019.gada nakts autofotoorientēšanās sezona

Par 2019.gada nakts autofotoorientēšanās sezonas atklāšanas vietu ir izvēlēta Latvijas ziemas galvaspilsēta Madona un tās apkārtne.

2.februārī ikviens, kuram patīk braukt ar auto, meklēt, fotografēt un aktīvi pavadīt sestdienas vakaru, aicināts piedalīties 4 stundu Nakts autofotoorientēšanās braucienā "Madona 2019".

Tikai šis būs neparasts brauciens, jo kontrolpunkti būs jāmeklē tumsā, kā palīglīdzekļus izmantojot lukturīti un auto gaismas.

Šīs noteikti nebūs ātruma sacensības. Komandas uzdevums būs - summā savākt pēc iespējas vairāk punktu un nobraukt īsāko maršrutu.  

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams vieglais automobilis, vismaz 2 cilvēku komanda, fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti, Madonas novada ceļu karte, labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste un labs noskaņojums.

Starts / finišs – stāvlaukums Madonā pie Šķeltā akmens.

Pulcēšanās un komandu reģistrācija 16:30-17:15.

Reģistrē savu komandu šeit!

Dalības maksa 34 eur no auto.

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!

Nezini, ko darīt brīvdienās? Izmēģini nakts autofotoorientēšanos!

Naktī viss ir savādāk!


Sezonas beidzamais brauciens noslēdzas ar madoniešu uzvaru

Sestdien, 1.decembrī Vecpiebalgā norisinājās nakts autofotoorientēšanās brauciens “Vecpiebalga 2018”, kura laikā komandām tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību tumsā bija jāatrod dažādas sarežģītības kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas.

Spītējot sniegam un līkumotajiem Piebalgas ceļiem, finišu sasniedza 19 komandas. Diemžēl slēpto punktu neizdevās atrast nevienai no komandām. Kā pēc finiša atzina paši dalībnieki, šoreiz nebija nepieciešamības sekot līdzi vidējam ātrumam starp kontrolpunktiem, jo apsnigušie ceļi bija dabīgie ātruma ierobežotāji.

Lai ikvienā mājā ienāktu Ziemassvētku gaidīšanas prieks, komandas jau iepriekš bija sagatavojušas dāvanas – pārtikas pakas, kuras sacensību laikā nogādāja Vecpiebalgas novada brīvprātīgo cilvēku kopai “Vecpiebalgas rūķi”. Pēc sacensībām ar šīm dāvanām tiks iepriecināti Vecpiebalgas novada pensionāri, grūtībās nonākušās ģimenes un daudzbērnu ģimenes.

20 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Madonas novada komanda “OK Arona”, aiz sevis atstājot komandu “8 zoles” no Vecpiebalgas, kas ierindojās attiecīgi otrajā vietā. Trešajā vietā – komanda “Priekuļi” no Priekuļu novada.

Apsveicam uzvarētājus! 

Pirmās vietas ieguvējiem balvā 29 EUR dāvanu karte no brauciens.lv, otrajai un trešajai vietai - 20 EUR dāvanu karte no brauciens.lv.

Rezultāti un visu komandu veiktie maršruti - mūsu lielajā lapā: https://brauciens.lv/?o=rezultati 

Nākamais nakts autofotoorientēšanās brauciens notiks 2019.gada 2.februārī Madonā. Reģistrācija jau atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29 eur no auto.

Ziņa no Vecpiebalgas novada rūķi:Mīļie, dullie, labsirdīgie braucēji! Sūtām jums miljons paldiesus par jūsu lielisko...

Posted by Nakts Brauciens on Pirmdiena, 2018. gada 3. decembris

 


Šogad vēl tikai viens nakts brauciens - Vecpiebalgā!

Šī gada sezonu noslēgsim ar nakts autofotoorientēšanos Vecpiebalgā 1.decembrī.

Četru tumsas stundu izaicinājumā ikviens varēs pārbaudīt savas komandas stratēģiskās un orientēšanās spējas tikai ar lukturīša un auto gaismas palīdzību atrast un nofotografēt kontrolpunktus, kuru fotofragmenti ir bildēti dienas gaismā.  

Tā kā tumsa ir mūsu "sabiedrotais", reģistrāciju sāksim 15:30, pirmā auto starts 16:30.  

Starts - DUS "Virši-A" Liezērē 

Finišs - stāvlaukumā "Zaļkalns" Taurenes pagastā, Vecpiebalgas novadā.

Braucienam ir nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD atmiņas karti, lukturītis, attiecīgā reģiona karte, atstarojošā veste un labs noskaņojums.

Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29 eur no auto. Tādēļ neatliec reģistrāciju uz pēdējo brīdi!

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!

Naktī viss ir savādāk! 

Aprēķināti 8.septembra rezultāti

Rudens nakts autofotoorientēšanās Amatas upes krastā pulcēja 38 komandas.

4 stundās pilnīgi visus kontrolpunktus savākt neizdevās nevienai no komandām. Pirmās vietas ieguvēji- komanda "Āpasau" vienīgie atrada slēpto punktu Amatā blakus vecajam dzelzceļam.

Savukārt vairākām komandām nakts melnumā neizdevās atrast nevienu sēni, ko nodot tiesnešiem finišā. Rezultātā - zaudēti 110 punkti. 

Tā kā šoreiz profesionāļu klasē pieteicās tikai viena komanda - "Lidojošā varde", tika pieņemts lēmums šai komandai par 15 minūtēm samazināt kontrollaiku un piešķirt vietas visām komandām absolūtajā vērtējumā.

Tā pirmo vietu un 29 eur dāvanu karti no brauciens.lv iegūst komanda "Āpasau" (13397 punkti).

Otrajā vietā ierindojas komanda "HollyShift" (13202 punkti). 

Trešajā vietā - komanda "Junikorn Motorspirt" (13122 punkti).

Otrās un trešās vietas ieguvējiem tiek piešķirtas 20 eur dāvanu kartes no brauciens.lv.

Visu komandu rezultātus un veiktos maršrutus meklējiet šeit »»

Neieskaitītās bildes šeit »» 

Paldies visiem par piedalīšanos un uz tikšanos 1.decembrī Vecpiebalgā! 


Rudens nakts autofotoorientēšanās
jau 8.septembrī Nītaurē

Kad visi izbaudījuši vasaras atvaļinājumu, ballīšu, festivālu un dārzu priekus, pienācis īstais laiks rudens nakts autofotoorientēšanās braucienam Nītaures pusē.

Līdz ar tumsas iestāšanos dosimies ceļā, lai 4 stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību atrastu un nofotografētu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu un nobrauktu īstāko maršrutu.

Braucienam ir nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD atmiņas karti, lukturītis, attiecīgā reģiona karte, atstarojošā veste un azarts.

Starts/finišs: stāvlaukums pie Amatas upes uz A2 starp Melturiem un Billi.

Sestdiena, 8.septembris 
20:00 – 20:45 reģistrācija
20:45 dalībnieku sapulce
21:00 pirmā auto starts
01:00 pirmā auto finišs

Pirmdiena, 10.septembris
18:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.lielaislukturis.lv

Dalības maksa - 29€ no komandas, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Neatlieciet reģistrāciju uz pēdējo brīdi!

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!

Naktī viss ir savādāk! #teirizklaide

 

Krustu-šķērsu no Jaunpils līdz Kandavai

2.jūnijā 27 komandas devās "vizināties" un meklēt kontrolpunktus Kandavas pusē. Pēc četrām nakts trasē pavadītām stundām finišu Pūres DUS "Virši-A" sasniedza 25 komandas. 

Lai arī sākumā likās, ka Kandavas medības nevar sagādāt grūtības, jo kontrolpunkti ir ievērojami pilsētas apskates objekti, tomēr vairākas komandas visus 3 prasītos KP atrast nevarēja. 

Šajā braucienā kāpšanu uz goda pjedestāla lielā mērā nodrošināja savākto upju skaits, jo vairākas komandas bija izpildījušas visus prasītos uzdevumus.

tūrisma klasē pirmo vietu iegūst komanda "Junikorn Motorspirt", atstājot aiz sevis komandas "Vazaņķi" un "Solot mīnus divdesmit", kam attiecīgi tiek 2. un 3.vieta.

Profesionāļu klasē, kā vienmēr, nepārstēti paliek "Svētdienas braucēji" - viņiem pirmā vieta. Otrajā vietā - komanda "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī", bet komandai "Lauku draiskuļi" dzimtie mājas ceļI palīdz iegūt trešo vietu.

Apsveicam uzvarētājus!

Pirmo vietu ieguvējiem tiek piešķirta 29 eur dāvanu karte no brauciens.lv. Savukārt 2.un 3.vietu ieguvējiem balvā 20 eur dāvanu karte no brauciens.lv. 

Publicēti visu komandu rezultāti un nobrauktie maršruti, kā arī neieskaitītās bildes.

Nākamo reizi tiekamies rudens posmā 8.septembrī Nītaurē. Reģistrācija uz šo posmu jau atvērta. 

 

"Kandavas līkumi" – 2.jūnijā

Šogad nakts autofotoorientēšanās vasaras posms notiks 2.jūnijā Kurzemes pusē. 

4 stundās krustu-šķērsu tiks izbraukāts Kandavas-Jaunpils reģions, ar lukturīša palīdzību būs jāmeklē visneiedomajamākās vietās paslēptie kontrolpunkti. Neizpaliks arī pilsētas nakts medības Kandavā un vairāki papilduzdevumi. 

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu atmiņas karti (SD/microSD), lukturītis, attiecīgā reģiona karte, atstarojošā veste un labs noskaņojums.

Brauciena reģions skatāms šeit >>

Sestdiena, 2.jūnijs
22:00 – 22:30 reģistrācija
22:30 dalībnieku sapulce
22:45 pirmā auto starts
02:45 pirmā auto finišs

Pirmdiena, 4.jūnijs
18:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.lielaislukturis.lv

Starts - Jaunpilī, autostāvlaukumā pie Jaunpils pils.

Finišs – DUS Virši-A "Pūre".

Dalības maksa, neatkarīgi no komandas locekļu skaita - 29 EUR.

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Neatlieciet reģistrāciju uz pēdējo brīdi! 

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu! 

Naktī viss ir savādāk!

Skrīveru noslēpumi atklāti

Sestdien, 7.aprīlī līdz ar tumsas iestāšanos sākās nakts autofotoorientēšanās piedzīvojums "Skrīveru noslēpumi", kurā piedalījās 52 komandas. 

Nakts melnumā komandām bija jāmeklē un jāfotografējas pie dažādiem kontrolpunktiem. Ne visi kontrolpunkti bija viegli atrodami, kāds nepamanāmi bija "paslēpies tieši degungalā". 
4 stundas paskrēja nemanot. Finišu sasniedza visi.

Vairākām komandām grūtības sagādāja slēpto punktu aprēķināšana. Kāds bija "domu gājiens" profesionāļu (un ne tikai) komandām? Tik ļoti vajadzīgajam KP - basketbola grozam ir jābūt tuvu startam, jo iegūtā mēroga reizinājums ar pārējiem prasītiem lielumiem savādāk būs pārāk liels un rezultāts būs ārpus kartes. 

Vairākas komandas bija sašutušas par vienu neizbraucamu ceļa posmu starp diviem kontrolpunktiem, par kuru nebrīdinājām pirms starta. Trase tika sagatavota un izbraukta trešdien, 4.aprīlī, trīs dienas pirms pasākuma. Tajā dienā šim ceļam nebija ne vainas. Nākamajā dienā atnāca siltums un lietusgāzes. 

Bet nu par rezultātiem. Vietējo "mājas" ceļu pārzināšana palīdzēja komandai "Krape.Cool" iegūt augsto pirmo vietu tūrisma klasē. Savukārt otro vietu šajā klasē iegūst pieredzējusī komanda "Junikorn Motorspirt", aiz sevis trešajā vietā atstājot ne mazāk pieredzējušo komandu "Juniori".

Profesionāļu klasē savas spējas orientēties ne tikai pa dienu, bet arī tumsā pierādīja komanda "LAVE". Viņiem pirmā vietā savā klasē. Tikai viens punkts izšķīra otrās un trešās vietas ieguvējus. Tā komanda "Svētdienas braucēji" ierindojās otrajā vietā, bet "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī" palika trešie.

Pirmās vietas ieguvējiem abās klasēs tiek piešķirta 29 eur dāvanu karte no brauciens.lv. Otrās un trešās vietas ieguvējiem - 20 eur dāvanu karte no brauciens.lv komandas. 

Apsveicam uzvarētājus!

Publicēti visu komandu rezultāti un nobrauktie maršruti, kā arī neieskaitītās bildes

Nākamais nakts brauciens - 2.jūnijā Kandavā. Reģistrācija jau atvērta. Uz tikšanos!

Kur skatīt svaigāko info par pasākumu?

Visa svaigākā un operatīvā informācija vienmēr redzama mūsu Facebook lapā.

Sākusies reģistrācija uz 7.aprīļa nakts braucienu

Sestdien, 7.aprīlī Ķegumā startēs nakts autofotoorientēšanās brauciens "Skrīveru noslēpumi 2018".

Komandām tiks dotas 4 stundas laika, lai pēc orientēšanās kartes atrastu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu un pie tiem nofotografētos. Kā palīglīdzekļus kontrolpunktu atrašanai tumsā drīkstēs izmantot lukturīšus un auto gaismas. 

Pasākuma norise:
Sestdiena, 7. aprīlis
19:30 – 20:15 reģistrācija
20:15 dalībnieku sapulce
20:30 pirmā auto starts
00:30 pirmā auto finišs

Pirmdiena, 9.aprīlis
18:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.lielaislukturis.lv

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, lukturītis, attiecīgā reģiona karte, atstarojošā veste un labs noskaņojums. 

Brauciena reģions skatāms šeit >>

Starts un finišs - ASTARTE-NAFTA DUS Ķegumā.

Dalības maksa, neatkarīgi no komandas locekļu skaita - 29 EUR. Dalībnieku skaits ir ierobežots. 

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!

 

2018.gada sezona ir atklāta, zināmi uzvarētāji

Ar upju medībām, dažādiem Sēlijas mežos noslēptiem kontrolpunktiem 42 auto komandas no visas Latvijas atklāja jauno 2018.gada nakts autofotoorientēšanās sezonu. 

Finišā atgriezās 41 komanda. Slēpto kontrolpunktu atrada tikai 2 komandas. Vēl divas komandas tik ļoti iegāja azartā, ka vairākas reizes pārsniedza atļauto ātrumu un tika diskvalificētas.

Tūrisma klasē savas spējas orientēties pierādīja pieredzējušas komandas, kuras rezultatīvi startē arī Lielajos Orientēšanās braucienos

pirmo vietu tūrisma klasē iegūst komanda "Iebāz un pakustini!", otrajā vietā atstājot komandu "Grebļa daļa". Savukārt nakts braucienos pieredzējusi komanda "Junikorn Motorspirt" saņemtā ātrumsoda dēļ zaudēja pirmo vietu savā klasē un trešo kopvērtējumā, ierindojoties trešajā vietā.

Profesionāļu klasē šoreiz konkurence nebija liela. Kā vienmēr, nepārspēti savā klasē ir "Svētdienas braucēji", 2018.gada sezonu atklājot ar kārtējo uzvaru. Otrajā vietā - viņu draugi un konkurenti "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī". Trešajā vietā - Lielā Orientēšanās brauciena veterāni - komanda "NNN (nosaukumam nav nozīmes)".

Apsveicam uzvarētājus! Visi rezultāti skatāmi šeit

Pirmo vietu ieguvēji tradicionāli tiek pie 30 eur dāvanu kartēm no brauciens.lv, savukārt otro un trešo vietu ieguvējiem tiek piešķirtas 20 eur dāvanu kartes no brauciens.lv. 

Paldies visām komandām par piedalīšanos sezonas atklāšanā! Nākamais nakts brauciens notiks 7.aprīlī Skrīveros. Reģistrācija jau atvērta. Dalības maksa paliek nemainīga - 29€ no komandas.

Uz tikšanos!


"Staburaga nakts" – 2018.gada 3.februārī

2018.gada nakts autofotoorientēšanās sezonu atklāsim ar 3.februāra braucienu, meklējot tumsā "paslēpušos" kontrolpunktus Sēlijas pusē.

4 stundas orientējoties no Aizkraukles līdz Viesītei, laiks paskries nemanot. 

Lai piedalītos braucienā, nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, lukturītis, attiecīgā reģiona karte, atstarojošā veste un labs noskaņojums. 

Sestdiena, 3.februāris
17:00 – 17:45 reģistrācija
17:45 dalībnieku sapulce
18:00 pirmā auto starts
22:00 pirmā auto finišs

Pirmdien, 5.februāris
18:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.lielaislukturis.lv

Dalības maksa, neatkarīgi no komandas locekļu skaita - 29 EUR.

Starts / finišs IGA centrā, Aizkrauklē. Dalībnieku skaits – ierobežots. Reģions skatāms šeit. Reģistrācija jau atvērta. Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!


"Lielais Lukturis V" rezultāti

9.decembrī Cēsu pusē norisinājās nakts brauciens "Lielais Lukturis V".  Ar to noslēdzās nakts autofotoorientēšanās 2017.gada sezona.

Šajā braucienā pilnīgi visus kontrolpunktus savāca tikai viena komanda. Interesantas izvērtās Cēsu pilsētas medības nakts melnumā. Jāatzīst, ne visas komandas spēja atrast pareizos kontrolpunktus. 

Šoreiz tikai dažām komandām bija vienāds punktu skaits. Tām iegūtā vieta tika noteikta pēc nobrauktajiem kilometriem.

Tūrisma (A) klasē pirmo vietu ieguva komanda "Priekuļi", pierādot savas spējas labi orientēties dzimtajā pusē. Otrajā vietā ierindojās komanda "Cietu seju", savukārt trešo vietu ieņem komanda "Normālie speķa pīrādziņi".   

Jau vairākus braucienus pēc kārtas komandu "Svētdienas braucēji" nevar pārspēt neviena no profesionāļu (A+) klases komandām. Arī šoreiz "Svētdienas braucēji" ieņem pelnīto pirmo vietu savā klasē, atstājot aiz sevis ne mazāk pieredzējušas komandas "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī" un "Juniori", kurām tiek attiecīgi otrā un trešā vieta.

Apsveicam uzvarētājus! Pirmajām vietām abās klasēs tiek piešķirta 30 EUR atlaide dalībai kādā no 2018.gada brauciens.lv rīkotajiem braucieniem, savukārt otrajai un trešajai vietai abās klasēs tiek piešķirta 20 EUR atlaide dalībai kādā no brauciens.lv rīkotajiem braucieniem 2018.gadā. Lai izmantotu atlaidi, rakstiet uz info@brauciens.lv

Rezultātus un veiktos maršrutus skatamies šeit. Neieskaitītās bildes un citu info skatamies mūsu Facebook lapā.

2018.gada sezonu sākam 3.februāri Aizkrauklē. Reģistrācija jau atvērta. Dalībnieku skaits ierobežots.


 

"Lielais Lukturis IV" rezultāti

Ceturtais nakts autofotoorientēšanās brauciens "Lielais Lukturis" Brankstūru DUS Astarte Nafta pulcēja kuplu dalībnieku skaitu - 55 auto komandas no visas Latvijas. 

Dažām komandām šis likās samērā viegls posms, savukārt citām bija piemeties vadātājs un "neko neredzētājs". Taču visas komandas veiksmīgi sasniedza finišu. 

Lielais Lukturis IV 2017 rezultāti (xls) ir publicēti.

Šeit var redzēt arī katras komandas veiktos maršrutus, neieskaitītās bildes, interesantākās bildes.

Profesionāļu klasē pirmajā vietā jau atkal ierindojās komanda "Svētdienas braucēji", ar vienādu savākto punktu skaitu, bet nedaudz vairāk nobrauktiem kilometriem otrajā vietā ierindojas ne mazāk profesionāla komanda "Quattro Racing Team", savukārt trešo vietu ieņem nedaudz savādākā sastāvā esošā komanda "Lidojošā varde".

Tūrisma klasē vietu sadalījums ir šāds: pirmā vieta komandai "OZK Teamotrā vieta - komandai "Junikorn Motospirt", trešā vieta - komandai "Melnā ēra".

Apsveicam! Uzvarētājiem balvas no brauciens.lv Uzvarētāju apbalvošana notiks 30.septembrī Lielajā Orientēšanās braucienā "Sprīdītis 2017" vai 9.decembra ziemas nakts autofotoorientēšanās braucienā "Lielais Lukturis V". Uz abiem šiem braucieniem reģistrācija ir atvērta. Dalībnieku skaits būs ierobežots.

 


1.jūlija "Lielais Lukturis III" rezultāti

Publicēti "Lielā Luktura III" rezultāti. Papildus varat apskatīt katras komandas veiktos maršrutus. FB lapā atradīsiet arī neieskaitītās bildes.


1.aprīļa rezultāti

Publicēti "Lielā Luktura II" rezultāti. Papildus varat apskatīt katras komandas veiktos maršrutus. FB lapā atradīsiet arī neieskaitītās bildes. Dažas interesantas bildes skatieties šeit.

Profesionāļu klasē pirmajā vietā ierindojas komanda "Svētdienas braucēji", otrā vieta tiek komandai "Brauc un Filtrē", savukārt trešo vietu ieņem komanda "Lauku draiskuļi".

Tūrisma klasē vietu sadalījums ir šāds: pirmā vieta - komandai "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī", otrā vieta - komandai "Laika mašīna", trešā vieta - komandai "Laimes koeficients".

Apsveicam! Uzvarētājiem balvas no brauciens.lv Uzvarētāju apbalvošana notiks 29.aprīlī Lielajā Orientēšanās braucienā "Vaiņodes 2017" vai 1.jūlija vasaras nakts autofotoorientēšanās braucienā "Lielais Lukturis III".  


18.februāra rezultāti

Publicēti "Lielā Luktura I" rezultāti. Papildus varat apskatīt katras komandas veiktos maršrutus. FB lapā atradīsiet arī neieskaitītās bildes.

Apskatot rezultātus, kur 1.-3. ABS (Profesionāļu) rezultāti ir vienādi, bet 1.vietai radikāli atšķiras odometrs no pārējām 2 komandām, piešķirtas trīs pirmās vietas, pārējais bez izmaiņām. Vietu sadalījums pēc klasēm:

Profesionāļu klase
1.vieta - komandām "Nakts dārgumu meklētāji", "Lauku draiskuļi", "Svētdienas braucēji".

Tūrisma klase
1.vieta - komandai "Čonkas"
2.vieta - komandai "Rižie brieži"
3.vieta - komandai "Zibenīgie gliemeži" 

Apsveicam! Uzvarētājiem balvas no brauciens.lv Uzvarētāju apbalvošana notiks 11.martā Lielajā Orientēšanās braucienā "Ventspils 2017" vai 1.aprīļa pavasara nakts autofotoorientēšanās braucienā "Lielais Lukturis II".